ORIGINAL BIEWER CLUB je a bude místem pro ty, kteří to myslí s tímto krásným plemenem vážně.

Od vzniku OBC si zakládáme na rodinné, přátelské a pohodové atmosféře. A to nejen při námi pořádaných výstavách, seminářích, ale i při každodenní komunikaci s Vámi členy i nečleny klubu. Netolerujeme přetvářku, faleš, pomluvy, závist a další činnosti, které se neslučují s chovatelstvím.

V pondělí 5. srpna se na 9. Klubovou výstavu přihlásila chovatelka – nečlenka klubu své dva psy, jednoho do třídy štěňat - 4–6 měsíců, druhého do třídy dorostu - 6–9 měsíců.
Při zpracování přihlášek se výstavní výbor rozhodl dle propozic 9. klubové výstavy

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ: Výstavní výbor může bez udání důvodu odmítnout přijetí přihlášky.
A s odkazem na Výstavní řád ORIGINAL BIEWER CLUBU z.s.
Článek 11 - Podmínky přijetí na výstavu
c) Pořadatel má právo nepřijmout přihlášku kteréhokoliv vystavovatele na jím pořádanou výstavu. O této skutečnosti je však povinen dotčeného vystavovatele neprodleně písemně informovat, a to nejpozději do deseti dnů po obdržení přihlášky.

odmítnout tyto dvě konkrétní přihlášky.

V úterý 6.8.2019 byla o tomto rozhodnutí chovatelka informována na email uvedený v přihlášce.

Vážená paní …..
Děkujeme za Váš zájem o 9. klubovou výstavu OBC.
Vaše přihlášky však budou na základě rozhodnutí výstavního výboru a s odkazem na propozice výstavy stornovány a to z důvodu Vaší prokazatelné iniciativy při veřejném poškozování jména ORIGINAL BIEWER CLUBU na sociálních sítích.


Odpověď následovala obratem

Vážená paní Beránková,
doufám, že mi budou vrácené výstavní poplatky, které jsem dnes poslala. Nejdříve si zameťte před svým prahem a pak pište tyto nesmysly.
Chtěla jsem podpořit dobrou myšlenku, ale takto v životě nedokážete dát biewraře dohromady, spíš dále rozdmýcháváte zlobu. Je to šaškárna, sama máte v ČMKU průšvih a hrajete si tu na boha? Toto není cesta, jak se dostat pod FCI tady v ČR. Takže místo smíru válka? Dobře, ale tohle biewerům fakt nepomůže.
S pozdravem ….

Co se týká výstavních poplatků, paní chovatelko je samozřejmostí, že pokud nám budou doručeny tak Vám je obratem vrátíme. I když nevíme proč jste nám peníze zasílala, neboť jste obdržela mimo jiné i tyto informace:

Vaši přihlášku jsme přijali ke zpracování s těmito údaji:
Během krátké doby bude Vaše přihláška zpracována a bude Vám zaslána faktura s vyčíslením výstavních poplatků a budete požádáni o zaslání naskenovaného rodokmenu Vašeho přihlašovaného psa.

Vzhledem k dalšímu textu v zaslaném emailu výstavní výbor naprosto správně rozhodl o stornování Vašich přihlášek.


Ano, OBC je jen pro ty, kteří to myslí s tímto krásným plemenem vážně. Ano, OBC není skutečně pro každého.
Na našich výstavách je úplně jedno, kdo vyhraje, šampiona si zde také nekoupíte, zato zaručíme krásný den s přáteli a našimi chlupáči. A to si nikým zkazit nenecháme.


A ještě malá poznámka pod čarou:

Od první výstavy si každý může v propozicích přečíst:
Vzhledem k personálnímu propojení se nebudou výstavy účastnit psi v majetku Pavly Beránkové – Deborah´s Magic Kennel ®.


 

 

 

 

 

 

Přidejte se k nám na Facebooku