Psí den v Kozárovicích


Toužíte po profi fotkách svého biewříka ve výstavní úpravě? Nevíte, jak správně a efektivně prezentovat plemeno Biewer Terrier na výstavách? Chcete se dozvědět spoustu užitečných informací o našich strakatých chlupáčích, zažít je v akci při coursingu, dobře se najíst a pobavit s ostatními milovníky biewrů?

Pak je tu právě pro Vás náš Biewer Day, který se koná 27. 08. 2022 v Kozárovicích u Orlické přehrady.

Co nás čeká?

  • Focení bude probíhat dle časového rozvrhu v průběhu celého dne. Cena za jednoho psa je 1200,- pro nečleny a 800,- pro členy klubu a obsahuje 10 upravených fotografií ve vysokém rozlišení zaslaných elektronicky, včetně výstavní úpravy psa. Nahlásit se můžete pomocí online přihlášky nejpozději do 21. 8. 2022, nebo naplnění kapacity. Počet psů je omezen a Vaše přihláška je platná až po zaplacení foto poplatku v plné výši.
  • Kurz handlingu proběhne od 17hod. a trvat bude dle počtu účastníků a potřeby. Přihlásit se můžete rovněž online do 21. 8. 2022. Cena za kurz k focení je 500,-, samostatně 800,-
  • Oběd bude podáván jako již tradičně v podobě rautu a večer se můžeme těšit na opékání špekáčků a grilování všeho možného. Občerstvení je zahrnuto v ceně.
  • Coursing bude spouštěn v průběhu dne, dle zájmu a zdarma.

Pro členy klubu je opět možné ubytování v chatkách od 26.-28. 8. 2022.

Upozorňujeme, že akce není přístupná veřejnosti, zúčastnit se jí mohou pouze řádně přihlášení a je určena pro plemeno Biewer Terrier a Jorkšírský Terrier.

 

Přihlášku naleznete zde. 

 

IMG 2247

Přidejte se k nám na Facebooku